Аеродром у Мелітополі горить досі: нові деталі нищівного удару ЗСУ по окупантах

Збройні сили України 3 липня завдали нищівних ударів по летовищу в Мелітополі, де російські окупанти влаштували свою базу. За добу після ударів аеродром продовжує горіти, над ним піднімається чорний дим, який видно на десятки кілометрів.

Очевидці повідомляють про велику кількість убитих та поранених окупантів. Подробиці повідомляє місцеве видання “Ріа Мелітополь”.

База окупантів у Мелітополі горить уже добу

Напередодні вночі Мелітополь здригався від десятків потужних вибухів, місто висвітлило яскраву вогняну заграву. Як виявилося, після потужних ударів ЗСУ спалахнув військовий аеродром, який окупанти використали для ударів по підконтрольних уряду України територіях і де вони розмістили свою базу.

За добу на аеродромі база російських окупантів продовжує горіти.

“Вигляд на аеродром сьогодні відкривається мешканцям села Семенівка. Відстань до нього близько 10 км. Можна побачити, що більше доби над базою майорить чорний дим”, – пише видання.

За добу після удару ЗСУ аеродром у Мелітополі продовжує горіти
Дим над догораючою базою окупантів видно за десятки кілометрів

За даними “Ріа Мелітополь”, на знищеній базі постійно базувалися 5 російських гелікоптерів та близько 10 винищувачів.

“Щоранку вони злітали приблизно о 7 ранку і летіли у бік Запоріжжя. Сьогодні, на щастя, ніхто вже не злітає. Мабуть, усе згоріло разом з особовим складом. За словами очевидців, внаслідок вибухів було багато загиблих і поранених. А мешканці Запоріжжя і прифронтових районів можуть спати трохи спокійніше завдяки ювелірній роботі ЗСУ”, – констатують журналісти видання.

Нагадаємо, в ніч на 3 липня ЗСУ завдали 30 ударів аеродрому у тимчасово окупованому Мелітополі, розташовану там базу окупантів було знищено. Жоден мирний житель при цьому не постраждав.

За даними Інституту вивчення війни, для ураження російської бази у Мелітополі ЗСУ, найімовірніше, застосували надані Сполученими Штатами реактивні системи залпового вогню HIMARS.

Точна кількість поранених та вбитих загарбників невідома. Проте місцеві жителі повідомляють, що окупанти оточили будівлю шпиталю в Мелітополі, туди везуть поранених військових РФ із аеродрому. Для поранених загарбників у всіх медустановах міста вилучили запаси крові, місцевим жителям у разі чого розраховувати на допомогу не доводиться.

При цьому люди розповідають, що окупанти після вражаючих ударів ЗСУ повністю деморалізовані: у місті їх майже не видно, вони навіть припинили колишнє свавілля на блокпостах.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*