Борис Джонсон заявив, що піде у відставку, якщо не зможе допомагати Україні

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон піде у відставку, якщо йому доведеться відмовитися від допомоги Україні через тягар такої підтримки для Британії. Але такого розвитку подій він не бачить.

Про це Джонсон сказав, відповідаючи на запитання ВВС про те, які обставини можуть змусити його піти у відставку, пише The Guardian. Водночас він зауважив, що Україна – це лише одна з тем у цьому контексті.

“Якби мені довели, що ми повинні відмовитися від української справи, тому що вона стала надто обтяжливою, а ціна підтримки цих людей стала занадто великою з позиції інфляції та економічної шкоди, то я б визнав, що програв дуже важливий аргумент, і я б пішов. Але я цього не бачу”, – сказав Джонсон.

Борис Джонсон піде у відставку, коли не зможе допомагати Україні

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон звернувся до українського народу і заявив, що впевнений у перемозі України, як ніколи раніше. Він висловив захоплення українцями і підтвердив непохитну підтримку України Британією.

Також Борис Джонсон застеріг союзників з G7 і НАТО від примусу України погодитися на невигідні умови миру у війні з Росією. На його думку, такий сценарій стане катастрофою, яка посилить російського диктатора Володимира Путіна і завдасть подальших економічних збитків усьому світу.

За даними британської розвідки, які озвучив Джонсон, у найближчі кілька місяців темпи наступу військ РФ на східному напрямку сповільняться. Країна-агресор вичерпає ресурси для ведення повномасштабної війни проти України з метою захопити нові території.

Крім цього, Джонсон заявив, що Велика Британія готова допомогти Україні у проведенні розмінування портів у Чорному морі. Також Лондон розглядає можливість надання страховки суднам для перевезення зерна у цих водах.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*