Боротьба за життя тривала 20 днів: помер лікар, який постраждав унаслідок ракетного удару РФ по Вінниці

У вівторок, 2 серпня, помер лікар-невролог Павло Ковальчук, який постраждав від удару російських ракет по центру Вінниці 14 липня. Він став 27-ю жертвою обстрілу.

Про це повідомив глава Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов у Telegram-каналі. Ковальчук перебував у клініці “Нейромед”, яка була повністю знищена, та отримав 70% опіків тіла.

“20 днів лікарі боролися за його життя. Опіки та поранення виявилися надто важкими”, – написав Борзов.

“Сьогоднішній день завдав нам неоціненної втрати, не стало неймовірно талановитого дитячого лікаря-невролога Ковальчука Павла Васильовича. Він мужньо боровся за своє життя протягом двадцяти днів після теракту у Вінниці 14 липня, але численні опіки та поранення виявилися дуже важкими. Неможливо виміряти сум та біль, який відчуває зараз уся команда “Нейромед”. Висловлюємо глибокі співчуття рідним, близьким та друзям Павла Васильовича, ми як ніхто розуміємо та розділяємо ваш біль”, – відреагували у клініці.

Ковальчук став 27-ю жертвою обстрілу Вінниці.

Одразу після обстрілу Ковальчуку зробили першу операцію. 17 липня лікаря гелікоптером перевезли до Львова, а 19 липня у зв’язку з перезавантаженням Львівського опікового центру групою парамедиків разом із дружиною його було доправлено до кордону з Польщею, звідти гелікоптером до Кракова. На жаль, численні операції не дали позитивного результату.

Ковальчук, за словами його пацієнтів, був дуже хорошим фахівцем. У соцмережах написали багато слів співчуття його рідним.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*