Брат експосла України в Канаді загинув у бою під Бахмутом. Фото

У боях із російськими окупантами загинув брат експосла України в Канаді Андрія Шевченка. Життя захисника країни Євгена Олефіренка із позивним “Елвіс” обірвалося під Бахмутом Донецької області.

Він став на захист України з першого дня повномасштабної війни. Про це у Facebook повідомили брат та сестра загиблого (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

За словами Андрія Шевченка, його брат загинув у бою 7 липня у районі населеного пункту Бахмут.

“Брат Женька. Позивний – “Елвіс”. Ми тільки-но привезли його до Києва – сонячного, безстрашного і назавжди усміхненого. Загинув у бою – учора, під Бахмутом. Гордість нашої родини”, – написав Шевченко.’

Сестра загиблого бійця Богдана Шевченко повідомила, що Євген готувався до війни проти російських окупантів та з першого дня вторгнення став на захист країни.

“Вчора загинув мій брат. Загинув Героєм. У бою. На сході України. Захищаючи мене, мою сім’ю, моїх друзів та мою країну. 24-го Євген пішов на війну. Він готувався до цього, як і вся наша родина”, – повідомила сестра бійця.

У бою з окупантами загинув брат експосла України у Канаді
Боєць із позивним "Елвіс" загинув під Бахмутом
Нагадаємо, у Києві в Михайлівському соборі в п’ятницю, 8 липня, відбулася церемонія прощання із захисником України та військовослужбовцем ЗСУ 27-річним Андрієм “Лівшою” Верхоглядом. Він загинув у боях із російськими окупантами.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*