Британія обіцяє зробити все можливе, щоб Україна виграла війну

Міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс заявила, що країна підтримуватиме Україну “в довгостроковій перспективі” протистояння вторгненню військ Росії. Вона зробить усе можливе, щоб українська держава виграла війну та одужала.

Про це політикиня сказала напередодні конференції щодо відновлення України у Швейцарії. Як передає Sky News, раніше український лідер Володимир Зеленський попросив британців підтримати відновлення Києва й навколишнього регіону.

У британському Міноборони побоюються, що спроби відновити Київщину ускладнюються через здатність РФ “вразити столицю ракетами” в той час, як сили Кремля повільно просуваються на схід.

“Але відновлення України після агресивної війни Росії стане символом влади демократії над самодержавством. Це покаже Путіну, що його спроби знищити Україну тільки створили сильнішу, процвітаючу і більш згуртовану націю”, – вважає Трасс.

Зазначається, що з такими словами вона має намір виступити на очікуваній конференції. Адже Британія рішуче підтримує територіальну цілісність України й залишиться на її боці, оскільки країна стає сильною, процвітаючою та передовою демократією.

Ліз Трасс: Британія допоможе з відновленням України після війни

“Ми лідирували в підтримці України під час війни й продовжуватимемо лідирувати в підтримці плану реконструкції та розвитку українського уряду”, – запевнила вона.

На заході Трасс оголосить про плани проведення подібної конференції щодо відновлення української держави наступного року, оскільки уряд бере на себе зобов’язання за програмою в стилі плану Маршалла, яка відсилає до тієї, що використовувалася для відновлення Європи після Другої світової війни.

“Велика Британія зробить усе можливе, щоб Україна виграла війну та одужала. Ми маємо бути в цьому разом надовго”, – додала міністерка.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*