Були сусідами та товаришами: у боях за Україну загинули захисники з Одещини. Фото

У війні з російськими окупантами загинули двоє воїнів з Одеської області. Обидва – жителі одного села, були сусідами і друзями.

Трагічну звістку повідомив речник Одеської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Братчук. У одного з полеглих Героїв залишилася донька, у другого – діти та онуки.

“Ще два захисники загинули у російсько-українській війні. Це мешканці села Долинка Саратської громади Одеської області – Сергій Чеботар 1971 року народження та Ананій Бошко 1979 року народження. Загиблі були сусідами та товаришами”, – зазначив Братчук.

Загибель воїнів підтвердили й у Саратській селищній раді.

Там зазначили, що Сергій Андрійович Чеботар народився 9 грудня 1971 року в селі Зелена Балка Арцизького району. Після закінчення школи вступив до Долинського ПТУ, працював у рідному селі. Зустрівши своє кохання, Майю Афанасіївну, переїхав до села Долинка.

“Працював трактористом, був відданий своїй праці, завжди був готовий допомогти будь-кому, хто звертався. Щира, позитивна людина…Залишилося 4 дітей та 3 онуків”, – зазначили у селищній раді.

Ананій Ананійович Бошко народився 3 травня 1979 року в селі Білолісся Татарбунарського району. “Працював будівельником. Побудував чудовий дім із садом. У 2017 році вступив до лав ЗСУ обороняти нашу державу. Залишилася дружина Альбіна та донька. Загиблі були сусідами та товаришами”, – повідомили на малій батьківщині полеглого воїна.

Полеглі воїни Ананій Бошко та Сергій Чеботар з Одещини

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*