Вдова Дудаєва записала звернення до Зеленського та нагадала пророчі слова чоловіка про війну України та РФ. Відео

Україна, яка підтримується всім світом, приречена на перемогу у війні проти країни-агресора Росії. На те, що збудеться пророцтво президента Чеченської Республіки Ічкерія Джохара Дудаєва, чекає весь Кавказ.

Про це заявила вдова Дудаєва – Алла у зверненні до президента України Володимира Зеленського та українського народу (щоб подивитись відео, доскрольте новину до кінця).

“Ми сумуємо разом з вами, коли ви ховаєте загиблих воїнів на українсько-російській війні. Війні, яка триває вже два з половиною місяці, і якій ви мужньо чините опір, бо весь український народ об’єднався разом із президентом Володимиром Зеленським і протистоїть російським танкам і величезній імперії”, – сказала вона.

Вдова Дудаєва нагадала, що 1994 року, коли РФ “вчинила четверту агресію” проти Ічкерії, чеченський народ об’єднався навколо Дудаєва та його уряду, “і воював гранатометами, автоматами, пляшками із запалювальною сумішшю і зміг перемогти через два роки в серпні 1996 року”.

Вона відзначила, що Чечня – дуже маленька країна, але вона перемогла у своїй війні проти РФ.

“Джохар сказав: коли над Україною зійде українське сонце, Росія зникне. І ми всі чекаємо на цей момент і сподіваємося. Ми віримо в те, що народ України переможе. Тому що весь світ вам допомагає, захоплюється мужністю президента Зеленського та мужністю українського народу, який витримав найважчий перший удар і зараз б’є російську імперію по всіх напрямках“, – зазначила Алла Дудаєва.

Вона також згадала, як разом із чоловіком побували в Україні у мирний час та “захоплювалися українською природою, дивовижними жінками, чоловіками у вишиванках, лелеками у гніздах на жердинах”.

Ми бачили любов народу в українських вишиванках і в усьому, що було розлито навколо, і ця любов вас рятує. Вона врятує і наш світ, тому що у нас спільний ворог. Україна просто приречена на перемогу, і ми цього чекаємо з нетерпінням. Я вам посилаю любов, ми молимося за вас. З вами разом воює грузинський народ, чеченці. Весь Кавказ переживає і сподівається,– підкреслила вона.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*