“Весь світ вже зачекався”: МЗС України закликає підтримати петицію “Путіна під трибунал” на міжнародній платформі Avaaz

МЗС України закликало підтримати петицію на міжнародній платформі Avaaz під назвою “Путіна під трибунал”.

“Громадська підтримка цієї ідеї в усьому світі дуже важлива. Avaaz закликав прихильників петиції зібрати більше підписів, щоб досягти позначки у 2 мільйони. Ми приєднуємося до Avaaz і закликаємо підтримати петицію. Маємо довести російським лідерам, що їхні злочини не залишаться безкарними і що позиція світу щодо відповідальності за тяжкі злочини, скоєні російськими посадовцями та військовими в Україні та проти неї, залишається жорсткою”, — зазначили у МЗС.

Avaaz — це платформа міжнародної організації, яка просуває дії активістів та займається збором підписів і розсиланням петицій по всьому світу.

Ще у безерзні міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вперше закликав міжнародну спільноту створити Спецтрибунал для керівництва РФ. Дана пропозиція одразу ж почала отримувати підтримку юридичної спільноти та громадянського суспільства, Парламентської Асамблеї НАТО, Європарламенту, ПАРЄ та Парламентської Асамблеї ОБСЄ.

Вже понад 1,8 мільйона людей підписали відповідну петицію на Avaaz. Ця петиція має досягти позначки у 2 мільйони підписів.

МЗС України також зазначило, що Кремлівська влада вимага від Avaaz видалити дану петицію.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*