“Виїхав на концерт Кобзона?” Герасимов не з’явився на параді 9 травня, у мережі – хвиля жартів

Начальник Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації Валерій Герасимов не з’явився на параді 9 травня, який пройшов на Червоній площі у Москві. Це викликало хвилю жартів у мережі.

Користувачі припустили, що це пов’язано з його нещодавнім відвідуванням Ізюма в Харківській області, де тривають запеклі бої. Зокрема, на відсутність на параді Герасимова звернули увагу в Twitter MADSTREKOZA.

“Раніше надходили непідтверджені повідомлення про те, що він отримав поранення під Ізюмом. Чи, може, воно вже здохло?” – припустив автор.

У мережі будують припущення, чому Герасимов був відсутній на параді
Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний опір” Олександр Коваленко також зацікавився причиною відсутності начальника Генштабу на рашистській урочистості.
“Ой, а що це на параді ганьби Валерія Герасимова не було? Застряг у заторі – не встиг? В Ізюмському заторі”, – припустив він.
“В принципі, як я й казав, парад ганьби показав, що Валерій Герасимов щонайменше тяжко поранений, як максимум – виїхав на концерт Кобзона”, – вважає Коваленко.
Коваленко зацікавився причиною відсутності на параді Герасимова

“То в нього ж одне поранення в гомілку, друге в д*пу. Ні стояти, ні сидіти не може, а лежачи на животі якось непристойно”, “Ймовірніше, п**дять його в підвалі на Луб’янці”, – підхопили коментатори.

Коментатори жартували з приводу відсутності Герасимова на параді

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*