Ворог безуспішно продовжує штурм Сєвєродонецька, на Запоріжжі ЗСУ відбили наступ – Генштаб

На 109-ту добу війни проти України російські війська продовжують вести штурмові дії в Сєвєродонецьку на Луганщині, які завершуються безуспішно завдяки нашим захисникам. Українські воїни також відбили наступ окупантів в районі Василівки на Запоріжжі, де ворог зазнав значних втрат і відійшов.

Противник водночас не припиняє систематичних артилерійський обстрілів населених пунктів на Слов’янському й інших напрямках. Про останні події на фронті повідомляє Генеральний штаб ЗСУ в ранковому зведенні на 12 червня.

На Волинському та Поліському напрямках ворог активних дій не проводив. В прикордонних районах Білорусі проводяться додаткові заходи з інженерного обладнання пунктів пропуску та розгортання додаткових засобів радіоелектронної боротьби.

На Сіверському напрямку окупанти продовжують забезпечувати посилену охорону ділянки українсько-російського кордону в Брянській і Курській областях РФ. У Бєлгородській та Курській областях продовжено дію підвищеного рівня терористичної загрози. Противник продовжує бити з мінометів по позиціях Сил оборони в прикордонних районах. Крім того, агресор обстріляв цивільну інфраструктуру в районах Рожковичів, Гремяча, Лугівки та Попівки.

Захисники України відбили кілька нових наступів окупантів

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*