Воїни ССО показали, як б’ють окупантів британськими ракетами Brimstone. Відео

Бійці Сил спеціальних операцій показали, як знищують ворогів зі зброї отриманої від іноземних партнерів. До нарізки увійшли кадри запусків британських ракет Brimstone із наземних пускових установок.

Відповідне відео опублікували у Telegram-каналі Сил спеціальних операцій ЗСУ. Українські захисники показали навички володіння зброєю і потужні удари по ворогах.

“З перших днів відкритого вторгнення Росії підтримка наших іноземних партнерів зіграла надважливу роль у протистоянні ворожим силам. Зброя, матеріально-технічні засоби, які надають нам країни-побратими – це наша міць на шляху до перемоги. Ми швидко вчимося і вивчаємо нові види озброєння. А іноземні інструктори допомагають нам опанувати їх без зволікань”, – прокоментували кадри українські бійці.

Сил і наснаги їм додає усвідомлення того, що вони захищають не лише українську землю, а й спільні цінності українського і європейських народів.

“Ми воюємо за наші принципи, історію, сенси, за саме існування українського народу, його цінності і свободу. І ми вдячні за те, що на цьому шляху титанічну підтримку нам надають держави-партнери вільного світу”, – зазначили в ССО ЗСУ.

За словами прем’єр-міністра Британії Бориса Джонсона, Велика Британія поставила в Україну протитанкові ракетні комплекси Javelin і NLAW, переносні зенітні ракетні комплекси Star Streak, ракети Brimstone, що самонаводяться, відправляє сучасні радіолокаційні системи та бронетехніку, а також надає гумані.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*