Вручили окупантам “букет”: українські морпіхи показали, як нищать ворогів із САУ “Гвоздика”. Відео

Українські морпіхи та артилеристи зустріли російських окупантів на півдні нашої держави “квітами”. Підрозділи загарбників особисто познайомилися з роботою українських артилеристів из САУ “Гвоздика”.

Остаточні втрати ворога уточнюються. Відео з “букетами” 122-мм снарядів від 36 ОБМП та 63 ОМБр для загарбників показали на сторінці 36 бригади.

“Поки на росії несуть гвоздики на могили ліквідованих в Україні окупантів, миколаївські морпіхи разом з побратимами-артилеристами корегують САУ “Гвоздика” і передають “привіт” поки ще живим окупантам, які топчуть українську землю на півдні”, – зазначили морпіхи.

Вони констатували: наразі остаточні втрати ворога уточнюються. Відомо, що знищено як техніку, так і живу силу противника.

“122-мм української люті та ненависті до ворога з кожним пострілом наближають нашу перемогу. Остаточні втрати ворога внаслідок роботи арти ще уточнюються, але з впевненістю можна сказати, що це як техніка, так і жива сила противника”, – пояснили у 36 ОБМП.

Там запевнили: сховатися від українських воїнів окупантам не вдасться.

“Де б не ховали окупанти свої позиції та техніку, розвідка та аеророзвідка 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського знайде їх, та разом з артилерією 63 окремої механізованої бригади відправлять на концерт до Кобзона”, – наголосили українські воїни

На відео видно позиції російських окупантів у захоплених ними селах. Там карма у вигляді української артилерії нищить і самих загарбників, і їхню техніку.

Росіяни в захоплених українських будинках
По них відпрацьовують українські воїни

Також загарбники намагалися ховати свою техніку поміж деревами у лісосмугах – однак невдало.

Аеророзвідка морпіхів та артилерія механізованої бригади знаходять росіян усюди
У загарбників земля горітиме під ногами, доки вони не заберуться з України

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*