Вслід за Шольцом! Новий план Путіна – роль Ердогана викрили: таємна змова. Переможемо!

Усвідомивши глибоке розчарування європейськими лідерами, російський диктатор владімір путін вирішив назначив нового головного за перемирʼя та зупинення вогню – це президент Туреччини Реджеп Ердоган.

Таку думку висловив російський публіцист Андрій Піонтковський під час трансляції на ютубі. На його переконання, через це в українських мережах зʼявилося обурення та засудження Ердогана. Проте його потрібно приймати таким, який він є.

Андрій Піонтковський пояснив, що Ердоган дуже своєрідний та сильний політик, який має такі ж імперські замашки, як путін. Проте хоче не “рускій мір”, а Османську імперію. При цьому турецький президент зробив багато корисного Україні ще на початку військового конфлікту.

Він першим почав надавати серйозну військову допомогу у вигляді “Байрактарів”. У його політичних заявах звучало засудження анексії Криму. Проте він веде складну гру,– нагадав Андрій Піонтковський.

В чому був “нерв” вчорашньої зустрічі, яка тривала понад 4 години. Ердоган розуміє складне становище путіна. Він розуміє, як путін потребує Ердогана. Крім нього, немає такого політичного діяча, який міг би взяти на себе гучну ініціативу щодо зупинення вогню, – прокоментував публіцист.

Він зазначив, що Ердоган розумна людина й він розуміє – нічого не вдасться. Приїде й буду переконувати Київ підписати згоду щодо зупинення вогню.

Якщо його повезуть в Ірпінь, на нього це велике враження не справить. Він не європейськи “хлюпик”, він цинічний східний політик, – акцентував Андрій Піонтковський.

За словами публіциста, Україна відмовиться від угоди в будь-якому випадку. путін теж не може цього не розуміти, але йому хочеться бачити якесь “світло вкінці тунелю”. А Ердоган цинічним чином використовує це становище російського диктатора, щоб вибити величезні поступки та змусити путіна зради його союзників на декількох напрямках.

Окрім цього, російський публіцист Андрій Піонтковський підкресливо, що колишній бундесканцлер Герхард Шредер наприкінці липня побував у москві, де зустрівся з владіміром путіним.Саме тому випливає висновок, що путін розчарувався в європейських лідерах і у відчаї хапається за таких персонажів, як Шредер.

Він наголосив, що очевидно – росія боїться українського контрнаступу.

За його словами, під час зернових переговорів в Стамбулі російська сторона намагалася внести в пакет домовленостей пункт про припинення вогню щонайменше в районі Херсону.

Основною задачею путіна на сьогодні є використання всієї своєї агентури на Заході, весь свій вплив та свої погрози, шантаж тощо, – відповів Піонтковський.

Він наголосив, що все це показує, наскільки у відчаї путін потребує цього перемир’я. Навіть ця скандальна деталь це підкреслює.

“За день до візиту Ердогана він витягнув звідкись скомпроментовану свою німецьку “проститутку” – колишнього канцлера Герхарда Шредера. Його ім’я – мем продажності і ганебного прислуження путіну західно-європейських еліт”, – зазначив публіцист.

Він зауважив, що Шредер як державний діяч приїхав виступати в Москву, говорив, що “справді треба досягнути перемир’я та припинення вогню”, і говорив все як за путінською методичкою.

Це викликало обурення українців та сміх в Європі, що путін змушений хапатися за такі соломинки, як Шредер. Це показує, наскільки він у відчаї, – наголосив Піонтковський.

Публіцист також підкреслює, що Росія задіяла у війні проти України 85% регулярних військ. Це свідчить про усвідомлення поразки, тому зараз окупанти вимагатимуть переговорів.

Це свідчить про те, що вони програли війну і у них нема стратегічної перспективи. Помітьте, з якою істерикою Москва наполягає на переговорах. Лавров вчора розсував кордони “нашого рейху” до Варшави чи Лондона, а сьогодні каже про те, що необхідно терміново відновити переговори, – каже Піонтковський.

Політолог впевнений, що атака на порт Одеси минулого тижня, яка стала плювком в обличчя президенту Туреччини Реджепу Таїпу Ердогану, також свідчить про помсту Кремля за те, що Україна не погодилася у Стамбулі на перемир’я в районі Херсону.

Експерт вважає, що в голові Путіна коїться повний безлад, адже його дії суперечать одна одній, наприклад удари по Одесі та пропозиції щодо перемовин. На його переконання, Ердоган не пробачить Путіну це “плювок в обличчя”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*