‘”Всі їдуть, бригади вже майже немає”, – окупант підтвердив масову втечу солдатів РФ, перехоплення

Російські військові масово звільняються, щоби не стати гарматним м’ясом у війні проти України.

Служба безпеки України (СБУ) перехопила телефонну розмову російського окупанта в Україні, яка скаржиться на масову втечу товаришів по службі. .dialog.ua

Ролик був опублікований вранці 27 травня на офіційному каналі української спецслужби у YouTube.

У бесіді військовий РФ повідомив своєї родички, що його бригаду наприкінці травня, швидше за все, виводитимуть із території України для розформування. Причина – масова втеча товаришів по службі. Особового складу залишилося катастрофічно мало.

“Пацани просто беруть і їдуть. Ніхто вже не може… Якщо вони нас так триматимуть, у бригаді взагалі жодної людини не залишиться. Вже людей немає! (…) Багато людей звільнилося. Дуже багато!” – розповів військовий.

Він уточнив, що у кожну вантажівку, яка їде на територію РФ, набивається близько 10 бажаючих терміново звільнитися військових.

“Просто їдуть і звільняються. І так постійно. Є можливість – людина 8-10 звільняються… Така фігня”, – бідкається окупант.

В СБУ нагадали, що командування РФ вдається до залякувань і навіть до фізичних розправ над солдатами, які не хочуть воювати в Україні. Однак, незважаючи на це, звільнення та дезертирство мають масовий характер.

“Кожен день перебування в Україні для росіян – це ризик потрапити до списку “двохсотих”, який вже налічує понад 29,5 тисяч”, – уточнили у спецслужбі.

Ранее Диалог.UA сообщал, что перехват СБУ 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*