Відео. Путін похвалився “небаченими” успіхами військових РФ і назвав ціль війни РФ проти України.

Інтернет видання vichenews.fun  з посиланням на obozrevatel, повідомляє.

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що окупанти, які прийшли вбивати та бомбардувати мирне населення України, “чітко виконують поставлені завдання”. За його словами, армія РФ нібито бореться “за мирне життя”.

Крім того, глава Кремля заявив, що у Росії “багато союзників” і “найсучасніша зброя”. Про це Путін розповів на форумі “Армія 2022” (Щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

За словами президента РФ, який розв’язав криваву війну в Україні, російські окупанти “крок за кроком звільняють Донбас”. При цьому він не згадав, що армія РФ бомбардує не лише жителів сходу України, а й інші регіони країни.

“Наші воїни разом із бійцями Донбасу з честю виконують свій обов’язок. Борються за Росію, за мирне життя в “Донецькій та Луганській народних республіках”. Чітко виконують усі поставлені завдання. Крок за кроком звільняють землю Донбасу”, – заявив Путін.

Також президент РФ цинічно збрехав про те, що російські війська “несуть свободу” іншим народам.

“Наш народ пишається своєю армією та флотом, професіоналізмом та мужністю своїх захисників. У всі часи вони надійно стояли на варті безпеки батьківщини, несли свободу іншим народам”, – видав агресор.

Крім того, у своєму зверненні Путін збрехав про те, що Росія має багато союзників, партнерів і однодумців на різних континентах. Водночас, російський диктатор заявив, що російські зразки озброєнь “на десятиліття випереджають закордонні аналоги”.

В уяві диктатора російські зразки зброї орієнтовані на майбутнє і “визначатимуть завтрашній день”. Путін вважає, що російська зброя ґрунтується на “нових фізичних принципах”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*