“Відплата вже поруч”: у захопленому окупантами Маріуполі почали діяти партизани. Відео

В окупованому Росією Маріуполі Донецької області почали діяти українські партизани. Вони вже спалили п’ять одиниць російської техніки і ліквідували одного окупанта.

Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. Він зазначив, що це лише початок і росіянам слід остерігатися української відплати (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

В Маріуполі партизани спалили російську техніку

“Маріуполь. Спротив. Місто не прийняло окупацію. Потрохи пасивний спротив з саботажу переходить в активну фазу”, – написав Андрющенко.

Він повідомив, що 9 червня на Таганрозьському шосе на стоянці техніки МНС Росії раптом згоріло два тягача та три великих причепа до вантажівок. Причина названа – підпал.

Окрім цього, за його словами, 11 червня, напередодні святкування Дня Росії, у натовпі за гуманітарною допомогою біля “Метро” невідомий вдарив ножом у спину працівника МНС Росії. Поранення виявилось смертельним.

“Це просто підтверджені факти. Більше не можу коментувати зі зрозумілих причин. Кажемо вам, мраzота: починайте озиратись. Відплата вже поруч”, – підсумував радник українського мера Маріуполя.

Крім того, у захопленому російськими військами українському Маріуполі окупаційна адміністрація починає зносити житлові будинки, які зазнали пошкоджень під час російських бомбардувань.
Відомо, що станом на сьогодні в Маріуполі залишається близько 100 тис. людей, що становить близько чверті від довоєнної кількості населення. Більшість із них намагається виїхати з міста в неокуповану частину України.
Також повідомлялось, що окупанти масово завозять хлор у Маріуполь. Вони засипають ним братські могили з тілами вбитих мирних мешканців, намагаючись приховати докази своїх злочинів проти українців.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*