Війська РФ готуються до ключової битви за Сєвєродонецьк – Інститут вивчення війни

Російські окупанти продовжують зосереджувати основні зусилля на сході України. Війська РФ готуються до наступу на Сєвєродонецьк.

Для цього ворог активізує операції з просування на північ і захід від Попасної. Про це йдеться в аналітиці Інституту вивчення війни.

До того ж, за словами офіційних осіб США, російські війська почали діяти в масштабі роти, а не на рівні БТГ, щоб зосередитися на захопленні конкретних населених пунктів на Донбасі.

Представник міністерства оборони США також зазначив, що російські сили, як і раніше, стикаються з проблемами в координації зв’язку між командирами та синхронізації артилерійського вогню за підтримки наземних атак.

Водночас навіть російські пропагандисти визнали, що російські війська зайшли в “стратегічний глухий кут” і зазнають значних втрат, намагаючись повільно захопити невеликі села в різних напрямках.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що окупанти знищують інфраструктуру Сєвєродонецька, зокрема, б’ють із важкого озброєння по лікарні, де перебувають медики, поранені та цивільні, які ховаються від обстрілу. Російські війська залишили регіон без світла, намагаються перекрити шляхи, якими доставляють гуманітарну допомогу та питну воду.

Також рашисти ведуть прицільний обстріл житлових будинків Сєвєродонецька на Луганщині.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*