Війська РФ намагаються просунутися до Слов’янська та ведуть бої на півночі Харківщини – ISW

Російські окупанти намагаються вести наступальні бої у напрямі населеного пункту Слов’янськ. Загарбники мають намір форсувати річку Сіверський Донець, щоб просунутися ближче до міста.

Водночас війська РФ ведуть бойові дії вздовж лінії фронту у північній частині Харківської області. Про це йдеться у аналітиці Інституту вивчення війни.

За словами експертів, протягом 9 червня російські сили продовжували наступ на Слов’янськ з південного сходу від Ізюма і досягли незначних територіальних успіхів на північ від Слов’янська.

Українські захисники дають відсіч ворогові та не дозволяють закріпитися у місті. Зазначається, що бої йдуть у районі селищ Пришиб та Тетянівка приблизно за 20 кілометрів від Слов’янська.

“Спробам росіян просунутися до Слов’янська, ймовірно, заважає річка Сіверський Донець, яку їм доведеться перетнути на північ (в районі Святогірська-Тетянівки) і на схід від Слов’янська (в районі Райгородка), щоб просунутися до міста”, – йдеться в матеріалі ISW.

Крім того, експерти зазначають, що російські окупанти продовжували обороняти свої окуповані кордони та 9 червня обстрілювали українські позиції на півночі Харківської області.

“Російські сили все ще ведуть бойові дії вздовж лінії фронту в північній частині Харківської області. Деякі російські джерела вказали, що українські сили можуть проводити контратаки в цьому районі, що узгоджується з російськими повідомленнями про позиційні бої, що продовжуються в цьому районі”, – зазначають експерти.

У Харківській області тривають бої
Нагадаємо, на Донеччині за добу з 7 по 8 червня зафіксували 11 обстрілів з боку російських окупантів. Удари завдали по 7 населених пунктах.
Раніше повідомлялося, що російські окупанти готують новий наступ на Слов’янському напрямі. І тому агресор зосередив угруповання чисельністю до 20 батальйонних тактичних груп.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*