Війська РФ не змогли взяти Сєвєродонецьк під повний контроль, на північний схід від Харкова йдуть бої – ISW

Російські війська завдали наземних ударів по Сєвєродонецьку на Луганщині та прилеглих населених пунктах, але станом на 15 червня не взяли місто під повний контроль. Бої з окупантами продовжуються й у північно-східних населених пунктах довкола Харкова.

Про це повідомляють в американському Інституті вивчення війни (Institute for the Study of War, ISW). Зазначається, що паралельно загарбники мають намір і надалі зміцнювати резервні позиції на Запоріжжі та Херсонщині, одночасно вживаючи оборонних заходів для посилення своєї присутності у Чорному морі.

Зазначається, що напередодні окупанти продовжували наземні штурми у Сєвєродонецьку та його околицях, але не захопили завод “Азот” і не взяли місто під повний контроль.

“Російські сили значною мірою ізолювали українські війська у Сєвєродонецьку від їхніх шляхів сполучення та атакують місто з кількох напрямків”, – стверджують в ISW.

Війська РФ завдали наземних ударів по Сєвєродонецьку, але не взяли місто під контроль

За його даними, росіяни провели безуспішний штурм Тошківки, ймовірно, попрямувавши на північ, у бік Лисичанська, замість того, щоб переправитися через річку, після того, як вони зруйнували міст, що веде до Сєвєродонецька.

“Вони продовжували обстрілювати населені пункти, які оточують місто, щоб ще більше ізолювати українські війська та ускладнити їхнє відведення або поповнення запасів”, – наголошують спостерігачі.

Також 15 червня загарбники продовжували наземні атаки на північний схід від Харкова, щоб відтіснити українські сили від тимчасово окупованих кордонів біля РФ.

Війська РФ 15 червня продовжували обстріл Харківщини

В ISW наголошують, що російські війська, ймовірно, ведуть бої у Рубіжному Чугуївського району Харківщини, а також Цупівки, Тернової, Старого Салтова та Верхнього Салтова. Також вони обстрілювали населені пункти довкола обласного центру.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*