В Енергодарі помер водолаз АЕС, якого катували російські окупанти

В Енергодарі на Запоріжжі внаслідок жорстокого побиття російськими окупантами помер водолаз гідроцеху Запорізької АЕС Андрій Гончарук. Від чоловіка вимагали пірнати в бризгальний басейн ЗАЕС, і після його відмови – закатували.

Про трагедію у Telegram повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов. Він зазначив, що Гончарука з численними тілесними ушкодженнями в стані коми було доставлено до міської лікарні.

“Але травми виявилися несумісними з життям і сьогодні він помер, так і не прийшовши до тями”, – зазначив Орлов, висловивши глибокі співчуття рідним та близьким загиблого.

“Ми ніколи не забудемо і не пробачимо злочини, які коять окупанти та їхні спільники-колаборанти в Енергодарі, на нашій українській землі!” – наголосив мер міста.

Нагадаємо: російські окупанти силою змушують працівників Запорізької АЕС осушити охолоджувальні басейни, у зв’язку з чим і побили з особливою жорстокістю водолаза гідроцеху ЗАЕС Гончарука. Його доправили у лікарню 29 червня.

У НАЕК “Енергоатом” наголосили, що до силового примусу проти українських атомників окупанти вдаються, щоб зняти із себе відповідальність за вчинення актів ядерного тероризму.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*