В Україні заборонили Комуністичну партію: деталі рішення суду

Восьмий апеляційний адміністративний суд у Львові 5 липня заборонив діяльність комуністичної партії України. Майно, кошти та усі інші активи партії та її осередків на місцях має бути передано у власність держави.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Восьмого ААС. Повний текст рішення обіцяють оприлюднити згодом на офіційних ресурсах Міністерства юстиції та Верховної Ради України.

“5 липня 2022 року колегія суддів Восьмого ААС завершила розгляд адміністративної справи № 826/9751/14 про заборону Комуністичної партії України. Інформуємо про те, що судом задоволено позовні вимоги Міністерства юстиції України: заборонено діяльність Комуністичної партії України; майно, кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передано у власність держави”, – зазначено у повідомленні суду.

Нагадаємо, спробу заборонити діяльність КПУ в Україні було здійснено ще у 2015 року. Тоді Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про заборону діяльності цієї політсили. Однак незмінний лідер КПУ Петро Симоненко оскаржив це рішення.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*