В Україні ліквідували начальника штабу 336-ї бригади морських піхотинців Балтійського флоту РФ. Фото

Збройні сили України ліквідували ще одного офіцера російських окупантів. Цього разу вантажем 200 назад у РФ вирушив полковник Руслан Ширін.

Рашист обіймав посаду начальника штабу 336-ї бригади морських піхотинців Балтійського флоту РФ. Про це у Twitter повідомив український офіцер Анатолій Штефан (Штірліц).

За його словами, смерть російського полковника офіційно підтверджена. Водночас обставини та місце, де був “денацифікований” та “демілітаризований” рашист, не повідомляються.

“Начальник штабу 336-ї бригади морської піхоти Балтійського флоту полковник Руслан Ширін був офіційно денацифікований та демілітаризований. Слава Нації! Смерть ворогам!” – йдеться у повідомленні.

В Україні вбито ще одного російського офіцера

Нагадаємо, війська РФ, які прямують на війну в Україну, деморалізовані. Серед російських окупантів з’являється дедалі більше відмовників, незважаючи на загрозу зіткнутися з переслідуванням влади в Росії.

Раніше повідомлялося, що майже 300 російських окупантів щодня гинуть на полі бою, воюючи проти України, починаючи з 24 лютого. Загалом Росія заплатила за цю безглузду війну життям уже понад 31 тис. своїх солдатів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*