В Україні під час боїв загинув громадянин США Стівен Забельські: з’явилися подробиці

У боях із російськими окупантами в Україні загинув 52-річний громадянин США Стівен Забельскі. Згідно з некрологом, опублікованим його сім’єю та підтвердженим Державним департаментом, воїна було вбито в бою біля Дорожнянки на Запоріжжі 15 травня.

В американця залишилися дружина та п’ятеро прийомних дітей, пише The Recorder. Державний департамент перебуває на зв’язку із сім’єю та надав “усю можливу консульську допомогу”, анонімно розповів The Washington Post офіційний представник США.

Чиновник відмовився надати більш докладну інформацію про справу “з поваги до сім’ї у цей скрутний час”.

Стівен Забельські загинув у боях із російськими окупантами.
Раніше журнал Rolling Stone із посиланням на кількох людей, знайомих із обставинами смерті Забельські, повідомив, що він був ветераном армії США та загинув, підірвавшись на міні.
Він був із Нью-Йорка і прожив там більшу частину свого життя, перш ніж переїхати до Флориди в останні кілька років, працював на будівництві.
Офіційно він став другим добровольцем із США, який загинув у війні України проти Росії. Раніше стало відомо про загибель 22-річного американця Віллі Джозефа Кансела, котрий працював на приватну військову компанію.

Крім того, раніше повідомили про те, що двоє громадян США, які служили в одному з підрозділів Збройних сил України, – 39-річний Олександр Дрюке та 27-річний Енді Х’юн – потрапили в полон до російських окупантів. Обидва захисники – колишні військовослужбовці США.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*