Гаубиці М-777 у дії: посольство США показало відео з озброєнням, переданим ЗСУ

Гаубиці М-777, надані США в межах військової допомоги Україні, вже використовуються українськими захисниками на фронті. Загалом армія нашої країни отримала 90 таких артилерійських систем.

Посольство США в Україні 15 травня оприлюднило відео, яке показує роботу М-777. “Гаубиці М-777 у дії. Це частина останнього пакету допомоги Збройним Силам України на суму 800 мільйонів доларів”, – йдеться в підписі до ролика (щоб подивитися, докрольте новину до кінця).

Посольство США показало відео роботи М-777
М-777 вже застосовуються українськими захисниками на фронті
Також зазначається, що вже всі 90 гаубиць, окрім однієї, зараз перебувають в Україні.
Гаубиці М-777 у дії
Гаубиці, отримані від США, працюють на фронті

Багато з них уже працюють на передовій.

Усі 90 гаубиць, крім однієї, вже перебувають в Україні
Загалом армія України отримала 90 гаубиць М-777
155-мм гаубиця M-777 – польова причіпна гаубиця виробництва Британії. Вона має цифрову систему управління вогнем, здатну визначати місцезнаходження гаубиці та обчислювати параметри гармати для швидкого наведення на ціль.
M-777 може вести вогонь високоточними снарядами максимальною дальністю 40 км.
Як писав OBOZREVATEL, 7 травня Пентагон повідомив, що 200 українських військових пройшли навчання по роботі з М-777. Ще півтори сотні бійців продовжують процес такого підготовчого навчання.
Раніше Генштаб ЗСУ показав застосування М777, назвавши їх високоточною та дуже ефективною зброєю. А журналіст Юрій Бутусов оприлюднив відео знищення цими гаубицями російської “Акації”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*