Гаубиці та дрони-камікадзе: Джонсон пообіцяв відправити в Україну додаткову військову допомогу

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон у телефонній розмові із президентом України Володимиром Зеленським заявив про новий пакет військової допомоги Києву. Зокрема найближчим часом Лондон передасть 10 самохідних артилерійських установок.

Про це повідомляється на сайті британського уряду. Лідери обговорили успіх, досягнутий у межах самітів G7 та НАТО.

Джонсон при цьому наголосив, що весь світ стоїть за Україною, і він вважає, що українські військові можуть повернути території, нещодавно захоплені окупантами.

Прем’єр Британії повідомив про те, що Україні нададуть новітню військову техніку, яка є у Британії: 10 гаубиць та дрони-камікадзе.

Як уточнив у Twitter глава України Володимир Зеленський, йдеться про допомогу на £100 млн.

Пост Зеленського.

Щодо зерна, лідери погодилися з важливістю його якнайшвидшого вивезення з України, а прем’єр-міністр заявив, що Великобританія продовжує тісно співпрацювати з партнерами і готова надати будь-яку можливу допомогу.

Лідери також обговорили справи українських воїнів британського походження, які перебувають у російському полоні.

Говорячи про вчорашню конференцію з відновлення та реконструкції України в Лугано, прем’єр-міністр сказав, що вітає плани Києва і з нетерпінням чекає, коли Великобританія прийме цей захід наступного року.

Джонсон та Зеленський також обговорили Євробачення-2023, і прем’єр-міністр сказав, що Великобританія попросила Європейський мовний союз розглянути пропозиції України щодо цього заходу.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*