“Героям слава!” На київському вокзалі оплесками та оваціями зустріли пораненого українського бійця. Відео

Українці безмежно вдячні українським військовослужбовцям за захист нашої держави від російського агресора. У Києві пораненого бійця Національної гвардії натовп людей зустрів оплесками та оваціями.

Інцидент стався у будівлі Центрального залізничного вокзалу у столиці. Відео опублікував на своїй сторінці у Facebook радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко у середу, 15 червня (щоб подивитись відео, доскрольте до кінця сторінки).

На кадрах видно, як двоє бійців проходять через металошукачі біля входу на вокзал, у одного з чоловіків серйозне поранення – у нього ампутована рука. Другий боєць також травмований, його рука перебинтована.

Поранені українські бійці
Поранені українські бійці

Щойно військові пройшли через металошукачі, їх оточили близько двох десятків людей, вони почали аплодувати. Далі до овацій приєдналися інші пасажири. Деякі обіймали поранених бійців, а хтось скандував “Слава Україні! Героям Слава!”.

Українці зустріли Героїв
На вокзалі лунали оплески та овації
Пасажири зустріли бійців

Як підкреслив Геращенко у підписі до кадрів, так повинні зустрічати українські військовослужбовці всі, завжди і скрізь. Адже ціною власного здоров’я та життя українські військовослужбовці змушені боротися з російськими загарбниками, обороняючи нашу країну та всіх її мешканців.

Навколо військових зібралися десятки людей

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*