“Геть з України, москаль некрасівий”: Сердючка у військовій формі заспівала для захисників у київському метро. Фото і відео

Народний артист України, співак Андрій Данилко, який виступає в образі Вєрки Сердючки, влаштував концерт у київському метро на станції Майдан Незалежності для українських захисників. Виконавець постав у типовому для себе епатажному образі з зіркою на голові, однак додав символічну деталь.

Уся команда знаменитості разом із ним була одягнена в камуфляжні куртки на знак підтримки українських воїнів. Роликами та фото з концерту поділилися глядачі. Наприклад, кілька stories концерту присвятив військовослужбовець Денис Соколов (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

Андрій Данилко влаштував концерт у київському метро
На одному з роликів Сердючка знята під час виконання пісні “Геть з України, москаль некрасівий”, яку Данилко вперше заспівав у 2004 році, виступаючи в образі балерини Белли Куценко.
Родзинкою пісні стало протяжне виконання слів “некрасивий москаль” в особі грузинської джазової співачки Ніно Катамадзе, яка також долучилася до підтримки українських героїв.
Сердючка та Катамадзе разом попросили москалів піти "геть"

Андрій Данилко в своєму репертуарі не обмежився тільки культовою частиною стендапу, а додав й інші свої пісні.

Сердючка виконала й інші пісні

Варто також наголосити, що команда артиста і він сам не провели весь концерт в одному вбранні. Вони також з’явилися перед глядачами в білосніжних вишиванках й інших елементах традиційного українського одягу.

Команда артистів кілька разів змінювала образи

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*