Глава Сенату Франції з прапором України на плечах пообіцяв бути поряд аж до вступу до ЄС. Фото

Глава Сенату Франції Жерар Ларше 9 липня виступив з трибуни сесійної зали Верховної Ради України. У своїй промові він висловив готовність французького та інших європейських парламентів бути разом з українцями до самого затвердження рішення про вступ до ЄС.

На знак підтримки українського народу Ларше накинув на плечі прапор України. Як повідомив речник Верховної Ради Руслан Стефанчук, весь виступ вірного друга України переривали оплески.

“Доля вашої країни пишеться кривавими буквами війни. У цих стінах, у будівлі парламенту, б’ється серце європейського парламентаризму. Яка радість бачити у цьому залі прапор ЄС разом із українським прапором. 12 зірок на синьому фоні є символом єдності та надії. І цей прапор поєднує нас від Парижа до Києва, від Києва до Брюсселя”, – сказав Жерар Ларше, виступаючи в Раді.

Крім того, він підкреслив, що Сенат Франції та інші національні парламенти Європи стоятимуть пліч-о-пліч з Україною в найближчі місяці: від моменту отримання нею статусу кандидата до затвердження рішення про вступ до ЄС.

Ларше: доля України пишеться кривавими літерами війни
На знак підтримки українського народу Ларше накинув на плечі прапор України
Ларше заявив, що парламенти Європи стоятимуть пліч-о-пліч з Україною

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*