Головний провал Кремля! Катастрофа в РФ – пути прижали: единый план Украины. Переможемо!

Россия не может вступить в войну в Украине через вступление в полицию и нездатність мобилизовать российське суспільство.

Про этот колишній посол Великої Британії в Белорусі Найджел Гулд-Девісс пише у статти для Міжнародного інституту стратегічних досліджень.

Дипломат звернув увагу, что вызвала Росии по адресу Украины про нибито створення «брудно» бомбы пролунали на тли серъезних провалов президента Росии. З одного боку, российская війска зазнали поразок в Харькове и Херсонскій раскрытии. В этом случае – кремль провів быстро часткову мобілізацію військових резервів, какъ, яко огласило міноборони росії, завершена наприкінці жовтня, трохи більше ніж через місяць після того, як путин оголосив прозов 21 весня.

Мобилизация показала, что крем «усвідомив, наскільки погано йде війна, її кінець покаже, що кремль розуміє ризики, зъ якими він стикається, высуваючи надмірійські вимоги до суспільства», – написал Гулд-Девіс.

Часткова мобілізація, яка, по слову пути, поширюватиметься лише на «запасников» и тих, кто обслуживает у збройных сил с «певними військовими спецільностями и відповідним досвидом», викликала опір с боку росіян. Протесты спалахнули по всей стране и понад 370 тысяч громадян отказались от земли за два месяца после объявления указа.

Поприте, що «чмобіків» отправляет в Украину, їхнє прибуття не зминило хід війни на корість росії, продовжу Гулд-Девіс.

В резюме, что Россия не может играть в війну, и все, что вона может сподіватися зробити на данный момент, это зупинити конфликт, а не збільшувати втрати України и посилювати загрози. Это включает в себя российскую атаку на критически важную инфраструктуру Украины и России.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*