Грандіозна помилка! На весь світ – німці присіли: змова за спиною України? Викрилось все – переможемо!

Прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас закликала країни Європи допомогти Україні захистити себе, оскільки в іншому разі жодна держава більше не зможе почуватися у безпеці. Також політикиня застерегла Німеччину від поступок у питанні “Північного потоку-2”, що могло стати небезпекою для всіх.

В інтерв’ю Die Welt Каллас нагадала про вторгнення РФ до Грузії у 2008 році та України у 2014 році. На її думку, “було помилкою не покарати Росію” за її агресію у ті періоди.

“Тепер ми не повинні знову бути м’якими. Єдине рішення – відтіснити Росію до її кордонів. Щоб Путін нічого не втратив, але й нічого не придбав. Решта означає, що агресія окупилася для нього. Це було б запрошенням, і жодна держава більше не могла б почуватися у безпеці”, – впевнена політикиня.

Також вона прокоментувала ситуацію із “Північним потоком-2”, зазначивши, що трубопроводи ніколи не були просто економічним проєктом, для Росії – це геополітичний інструмент. Каллас упевнена, що держава-терорист прагне зняття санкцій, щоб мати можливість безперешкодно продовжувати свою агресивну війну.

“Коли навесні було сказано, що ЄС не може припинити імпорт газу, тому що це завдасть шкоди, зокрема економіці Німеччини, Москва уважно вислухала. Росія знає, що Німеччина вразлива. Відкриття “Північного потоку – 2″ цього не змінить. Німеччина поступиться Росії. Це було б небезпечно для всіх нас”, – попередила естонська прем’єрка.

Раніше глава МЗС Німеччини Анналена Бербок заявила, що укладання контрактів з Росією щодо газу за вигідною ціною позбавили ФРН незалежності та зробили вразливою. А Україна за ці договори розраховується тисячами життів своїх громадян. Політикиня зазначила, що німці багато років перебували в ілюзії, що російський газ їм дістається за вигідною ціною.

Про це політикиня розповіла в інтерв’ю виданню Bild. Вона зазначила, що німці багато років перебували в ілюзії, що російський газ їм дістається за вигідною ціною.

“Насправді ми заплатили за нього своєю незалежністю та безпекою. Сьогодні в Україні ми бачимо, як відобразилася ця угода насправді. Рахунки прийшли, хоч і із запізненням, але по-справжньому драматично”, – зазначила Бербок.

Міністерка додала, що про запуск “Північного потоку-2” не може бути й мови, навіть якщо буде зупинено роботу основної трубної магістралі. Тепер будь-які газопроводи експорту з Росії є елементами гібридної зброї.

“Якщо Путін не доставляє через “Північний потік-1”, чому він повинен доставляти через “Північний потік-2”? По “Північному потоку-1” надходить недостатньо газу, не тому, що трубопровід несправний, а тому, що Путін цього не хоче “, – помітила вона.

Нагадаємо, парламентська група СвДП у Німеччині вимагає демонтажу російського газопроводу “Північний потік-2”. Німецькі депутати також наполягають на тому, щоб ФРН якнайшвидше відмовилася від закупівель будь-яких енергоресурсів у країни-агресора;

Про це повідомляє Spiegel, посилаючись на позиційний документ фракції, ухвалений на осінній зустрічі у Бремені. Представники ВДП у Бундестазі заявили, що прагнуть якнайшвидше покінчити з кремлівським проєктом.

“Як вільні демократи ми вимагаємо демонтажу “Північного потоку-2″… Від початку газопроводи “Північний потік” були кремлівським геополітичним проєктом, спрямованим на ізоляцію України”, – йдеться в документі.

Депутати наголосили, що підтримка “Північного потоку” призвела до “значної дипломатичної ізоляції Німеччини”. Також ВДП хоче припинити всі закупівлі сировини та енергії в Росії та Білорусі настільки швидко, наскільки це дозволить економічна ситуація.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*