Грандіозний обман! На весь світ – у Байдена вжарили: путін присів. Вся правда викрилась!

Сполучені Штати Америки вкотре заявили, що вважають «референдуми» на окупованих Росією територіях України незаконними. Про це заявив держсекретар США Ентоні Блінкен.

Ці так звані вибори – це фікція. Крапка, – сказав Блінкен.

Він повторив, що Москва ніколи не може претендувати на українську землю у складі Росії. «Це не так, вона ніколи не буде визнана такою і українці мають повне право забрати її назад», – сказав він.

Так звані референдуми відбуваються після того, як Росія пережила приголомшливі невдачі на полі бою. Очікується, що результат інсценованого голосування, яке широко засудили в усьому світі, буде оголошено у вівторок. Абсолютно очікувано, що більшість людей в окупованих чотирьох південно-східних областях України – Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій – проголосують за вихід зі складу України та приєднання до Росії.

Очікується, що президент Росії Володимир Путін найближчими днями – можливо, вже в четвер – заявить, що ці райони належать Росії і тому захищені силою її повного арсеналу, включаючи найбільший у світі запас ядерної зброї.

Загроза застосування Росією цієї ядерної зброї стала джерелом занепокоєння у світових столицях.

У Сполучених Штатів Америки є чіткий план дій у разі застосування Росією ядерної зброї. Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен в інтерв’ю CBSNews.

При цьому він відмовився поділитися подробицями того, як Вашингтон відреагує на застосування ядерної зброї.

Ми дуже чітко говорили з росіянами публічно і приватно, щоб вони припинили базікати про ядерну зброю, – сказав американський чиновник.

На питання, чи контактував Білий дім з Кремлем з приводу загрози ядерної війни, Блінкен відповів: “Так. Дуже важливо, щоб Москва почула від нас і дізналася від нас, що наслідки будуть жахливими. І ми дуже чітко дали це зрозуміти”.

За словами глави Держдепу, “у Путіна є чіткий вихід з війни, яку він почав, – це покласти їй край”.

Якщо Росія припинить воювати – закінчиться війна, якщо припинить Україна – закінчиться Україна, – зазначив держсекретар.

“Зазвичай немає нікого, у кого була б здатність або бажання говорити правду владі. І частково, я думаю, Росія потрапила в той бардак, в якому вона зараз знаходиться, тому що в системі немає нікого, хто міг би ефективно сказати Путіну, що він чинить неправильно”, – додав Блінкен.

Нагадаємо, генерал-лейтенант запасу і ексзаступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко вважає, що ситуація з можливим застосуванням російським диктатором Путіним ядерної зброї у війні проти України як і раніше залишається неоднозначною.

Зараз ми бачимо коливання російського керівництва. На якомусь рівні Путін наближався до цього кроку. Але зараз його становище, як у Гітлера в квітні 1945-го, і чим він закінчив – всім відомо. Адже в разі чого бункер не врятує, і відповідати доведеться його оточенню і членам сім’ї. Природно, оточенню і членам сім’ї не подобається таке формулювання і такий підхід. Чим далі, тим більше всі вони розуміють, що все серйозно, і так дійсно може статися. Незважаючи на те, що територія Росії велика. Та й сам Путін розуміє, що у нього багато дітей і близьких, яких він не хотів би втратити і хотів би зберегти їм життя. Крім того, західні розвідки відстежують ядерні арсенали і можливості РФ. Тому в будь – якому разі не буде так, що загинуть всі, а Путін потрапить в рай ‒ йому до раю, як до місяця, – сказав він.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*