Данілов передав “привіт” окупантам після втечі зі Зміїного: де там наш Севастополь?

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов яскраво відреагував на втечу російських окупантів із острова Зміїний. Він не сумнівається, що таку ж процедуру “жесту доброї волі” загарбникам доведеться пройти і в Криму.

Данілов на своїй сторінці у Facebook опублікував фотографію з острова Зміїний, зроблену у серпні 2021 року. Знімок, на якому секретар РНБО стоїть біля підзорної труби, він підписав так: “Де там наш Севастополь?”

У повідомленні Данілов також “тегнув” Міністерство оборони, Генеральний штаб ЗСУ та Державну прикордонну службу. Так він передав окупантам, що захоплений 2014 року Крим обов’язково буде звільнений від російського агресора.

Олексій Данілов попередив окупантів, що їм доведеться залишити Крим так само, як і Зміїний.
Міноборони РФ невдовзі підтвердило цю інформацію. Однак окупанти назвали втечу зі Зміїного “жестом доброї волі”, чим розсмішили українців і викликали хвилю обурення серед росіян.
Українські захисники пізніше уточнили, що на острові було знищено всю військову російську техніку. Тепер наші воїни мають намір встановити фізичний контроль над Зміїним.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*