Декілька хвилин тому! Бунт в ОРДЛО – Путін кинув ДНР! Квазірезпубліки прозріли – назад в Україну?

РФ не визнає власні паспорти, видані на території «лднр», їх власників не пропускають через кордон. Про це повідомили в Головному Управлінні Розвідки України.

Після наступу українських Сил Оборони різко змінились настрої проросійськи налаштованих жителів ОРДЛО. Відзначається невдоволення ходом проведення так званої «спеціальної операції» та діями російського уряду. Панує думка, що рф здає інтереси «республік». Ці настрої додатково посилились після того, як з’ясувалось, що видані на території ОРДЛО російські паспорти не мають юридичної сили на території рф. Принаймні тим, хто намагався виїхати із «лднр» за таким паспортом, на російському кордоні пояснюють, що «ви ніхто і звати вас ніяк».

Також серед особового складу 14-ї окремої бригади спеціального призначення (в/ч 74854) зс рф поширюється інформація, що до 01.12.2022 має завершитись один із етапів «сво». Після цього заплановано виведення з частини окупованих територій України регулярних підрозділів зс рф. Начебто, ці території буде передано під контроль так званим «добровольчим батальйонам». Ймовірно, на зразок 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) армійських корпусів.

Нагадаємо, що примусова паспортизація на окупованих територіях розпочалася ще 2014 року. Тоді федеральним законом усіх громадян України та осіб без громадянства, які постійно проживали в Криму, оголосили громадянами Росії.

А у квітні 2019 року владимир путін видав указ про спрощену процедуру надання російського громадянства власникам “паспортів” квазіреспублік “днр” та “лнр”. У липні цього року цей порядок поширили на всіх мешканців Донецької та Луганської областей, а у 2022 – усіх новоокупаних територій.

Влада України рекомендує цивільному населенню виїжджати з окупованих територій. Слід пам’ятати, що окупація є тимчасовою, і українська армія звільнить захоплену ворогом територію.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*