Десантники дев’ять разів зірвали переправу військ РФ через Сіверський Донець: нові деталі

Бійці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади зірвали 9 спроб ворога налагодити понтонну переправу і форсувати Сіверський Донець. Артилерія бригади потужними ударами знищила усі понтони.

Про це повідомляє пресцентр 80-ї бригади. Зазначається, що артилеристи-десантники, працюючи в щільній взаємодії з розвідкою, успішно виконали поставлене завдання (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Під час виконання бойового завдання десантниками бригади було знищено щонайменше 73 одиниці техніки, зокрема танки Т-72, бойові БМП, БМД, БТР, вантажні автомобілі та іншу спецтехніку.

Зазначається, що попри серйозні втрати, ворогу все ж вдалось прорватись та переправити на другий берег частину своїх сил, закріпившись на північній околиці одного з населених пунктів. Їх звідти вибивали штурмові підрозділи 80-ї бригади.

“Запеклі важкі бої тривали близько двох діб. Завдяки професіоналізму, злагодженості та навичкам особового складу в користуванні ПТРК Javelin та NLAW, наші бійці добре дали “по зубах” окупантам, які втікаючи вирішили залишити нам зброю та майно”, – йдеться у повідомленні бригади.

Тож, руйнуючи ворожий задум щодо форсування річки для подальшого наступу, десантники 80-ї бригади знищили цілу батальйонну тактичну групу Збройних сил РФ.

Зруйнована ворожа переправа через Сіверський Донець
Зруйнована ворожа переправа через Сіверський Донець
Зруйнована ворожа переправа через Сіверський Донець
Зруйнована ворожа переправа через Сіверський Донець
Також повідомлялося, що українські воїни знищили збудовану російськими окупантами іншу понтонну переправу через Сіверський Донець. Тоді відмінно спрацювали артилеристи 17-ї окремої танкової бригади.
Крім цього, на Донеччині українські воїни розгромили підрозділ ворожої армії із російського Новосибірська. Ці російські окупанти теж намагалися форсувати річку Сіверський Донець.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*