Джонсон написав листа українським дітям: я вірю, що Україна переможе у цій війні

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон написав емоційний лист українським дітям, у якому запевнив, що весь цивілізований світ підтримує Україну у боротьбі з російською агресією. Політик зазначив, що діти мають пишатися своєю країною, батьками, сім’ями та військовими, які захищають батьківщину від окупантів.

Також Джонсон зазначив, що вірить у перемогу України та швидке повернення до нормального життя. Про це повідомляє “Британський канал новин”.

Глава британського уряду написав, що під час візиту до Києва побачив порожні вулиці та парки. Проте він висловив підтримку та зазначив, що діти мають пам’ятати про дві речі: Україна має мільйони друзів у всьому світі і своєю країною треба пишатися.

“Багато хто з вас бачив або пережив те, свідком чого не повинна бути жодна дитина. Проте щодня українські діти вчать усіх нас тому, що означає бути сильним і гідним, високо тримати голову навіть у найважчі часи. Я не можу придумати кращого прикладу для наслідування для дітей та дорослих у всьому світі”, – зазначив Джонсон.

Крім того, британський прем’єр висловив упевненість у тому, що Україна виграє у війні проти російських окупантів. При цьому він наголосив, що Велика Британія назавжди залишиться другом для України.

“Я вірю, як і ваш президент, що Україна виграє цю війну. Я всім серцем сподіваюся, що незабаром ви зможете повернутися до своїх домівок, до своїх шкіл, до своїх родин. І що б не сталося, скільки б часу це не зайняло, ми у Великій Британії ніколи вас не забудемо і завжди будемо пишатися тим, що можемо називати вас своїми друзями”, – написав прем’єр.

Нагадаємо, школяр із Великобританії надіслав листа президенту України Володимиру Зеленському, в якому висловив підтримку та побажав якнайшвидшої перемоги над Росією. Через деякий час 12-річний хлопець був приємно вражений, коли отримав відповідь від глави держави.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв про 12-річну дівчинку Леру з окупованих Олешок у Херсонській області, яка віддала свої заощадження на потреби Збройних сил України. Вона збирала гроші, щоби на свій день народження купити телефон, але вирішила віддати їх українським військовим.

Перед цим у соцмережах розповіли історію 7-річної українки на ім’я Варя, яка продавала квіти, щоб придбати бронежилет для українських захисників. Дівчинку назвали ангелом-охоронцем українських військових.

Також можна згадати, як в Одесі чотири школярі влаштували благодійні аукціони посеред вулиці, щоб зібрати гроші на допомогу Збройним силам України, які захищають нашу країну від навали російських окупантів. Заради українських воїнів діти продавали найдорожче – власні іграшки, якими нещодавно грали.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*