Ердоган дав майстер-клас західним політикам, як розмовляти з Путіним, – Піонтковський

Ердоган дав майстер-клас західним політикам, як розмовляти з Путіним, – Піонтковський

Політолог вважає, що Туреччина могла б за 15 хвилин знищити чорноморський флот РФ.

Політолог і публіцист Андрій Піонтковський у захваті від того, як турецький президент Ердоган поводить себе стосовно Путіна, інформує UAINFO.org.

“Вкотре президент Туреччини продемонстрував, хто у цій парі (Путін-Ердоган) є альфа-самцем, адже це він позначив раз і назавжди ще два роки тому під час Карабаської війни. Тоді він дуже серйозно виступив на боці свого союзника Азербайджану, а Путін з’явитися на війну злякався. Відтоді їхні стосунки зупинились назавжди. І зараз Ердоган дав майстер-клас західним політикам, як треба розмовляти з цим кремлівським виродком. Я думаю, Ердоган нагадав йому, що чорноморський флот Туреччини має абсолютну перевагу над чорноморським флотом Росії. Крім того, Туреччина ні у чому не поступається, якщо говорити про так звані повітряно-космічні війська”, – зазначив Піонтковський.

Політолог вважає, що Туреччина могла б швидше знищити чорноморський флот РФ, ніж США.

“Я звертаюся до західних політиків, учасників сьогоднішньої наради Великої сімки, яка два дні триватиме у Німеччині, вчіться в Ердогана, як спілкуватися з цим мерзотником. Бо Ердоган не вагається, коли потрібно використовувати військову силу, як він це показав у Карабаській війні. Припустимо, що Путін вирішив би стояти на своєму і вийти з зернової угоди, то це б означало, що не дозволяється турецьким кораблям везти українське зерно. Американці погрожують за пів години знищити чорноморський флот РФ, якщо буде ядерний напад на Україну, і я їм вірю. А Ердоган знищив би російський   чорноморський флот не за пів години, а за 15 хвилин, якби росіяни напали на турецький корабель. І Путін це розуміє. Готовність застосовувати силу і політичну волю – ось дуже простий рецепт”, – підсумував Піонтковський.

UAINFO

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*