Заморожені в Ірландії активи росіян передадуть на відновлення України

Російські активи, заморожені в Ірландії, передадуть на відновлення України. Також країна готова приєднатися до повоєнного відновлення та допомогти Україні на шляху до вступу в Євросоюз.

Про це розповіла голова партії “Слуга Народу” Олена Шуляк після зустрічі з ірландським міністром з питань будівництва та членом парламенту Дарра О’Брайєном. Про це повідомляється на сайті партії.

Делегації переговорників із Ірландії вже бували в Ірпені після його звільнення від окупантів. Також країна допомагає українським біженцям.

“На сьогоднішній день підтримка Ірландії для України відчутна та суттєва, за що ми дуже вдячні. Не здивуюся, якщо скоро ця країна оголосить про “шефство” над відновленням якогось українського міста”, – зазначила Шуляк.

У квітні стало відомо, що Ірландія заморозила у рамках санкцій Євросоюзу 1,2 млрд євро російських активів. Міністр закордонних справ країни Саймон Ковені заявив, що “відкритий до цієї пропозиції”.

“Деякі країни-члени ЄС запропонували накладати арешт на активи, які були заморожені в рамках ситуації в Україні, та використовувати їх у тому числі для відновлення України. Я відкритий до цієї пропозиції”, – цитує Ковені Irish Times.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*