Захисники Маріуполя вже знищили 6 тисяч окупантів та понад 100 одиниць ворожої техніки, – заступник командира “Азова”

Захисникам Маріуполя з початку війни, яку почала Росія 24 лютого, вдалося знищити близько шести тисяч російських окупантів, серед них – генерал. Незважаючи на переважаючі сили противника, українські військові знищили понад 100 одиниць бронетехніки.

Про це сказав заступник командира полку “Азов” Святослав Паламар (“Калина”). У п’ятницю, 13 лютого, перебуваючи на останньому форпості української оборони у знищеному Росією Маріуполі, він виступив на військовій панелі Київського безпекового форуму (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Нашим гарнізоном вдалося знищити близько 6 тисяч одиниць ворожої сили, в тому числі одного генерала. Також це близько 78 танків, понад 100 одиниць бронетехніки. Це за підтвердженими даними. Є ще, звісно, багато непідтверджених даних, на які ми не будемо спиратися”, – сказав він.

Паламар підкреслив, що на штурм Маріуполя країна-агресорка Росія кинула свої елітні підрозділи, найманців з ПВК “Вагнер”, бойовиків з Кавказу.

“Це 150-та дивізія, 68-й танковий полк, 83-я бригада ВДВ, 346-а бригада ГРУ, спецназ. Це 22-а бригада спецназ ГРУ, 9-й полк морської піхоти “ДНР”. Це 810-а бригада чорноморського флоту, 155-а Тихоокеанська бригада. І також це стратегічна авіація та тактична авіація. Це найманці “Вагнера” і також інші бойовики з інших територій Російської Федерації та Кавказу”, – сказав він.

За його словами, з самого початку російські окупанти переважали в кількості озброєння і кількості піхоти – угрупування нараховувало близько 14 тисяч військовослужбовців.

“Це надзвичайно величезна кількість техніки, це літаки, це кораблі, це корабельна артилерія, це літаковильоти як тактичної, так і стратегічної авіації. І велика кількість артилерії, засобів РСЗО. А також величезна кількість ракет була випущена по нас за весь цей період”, – підкреслив він.

Водночас Калина наголосив, що захисники Маріуполя продовжать чинити опір, скільки матимуть можливість. Він вкотре звернувся до світу з закликом евакуювати важкопоранених бійців з “Азовсталі”.

“Ми чинитимемо опір, доки матимемо змогу. Є проблеми з харчуванням, з водою, з медикамиентами, але ми виконуємо наказ нашого вищого політичного командування тримати оборону. Оборону ми тримаємо і, не зважаючи ні за що, продовжуємо далі битися. Сьогодні ворог за допомогою авіації продовжив штурмувати наші позиції, але ми атаки відбиваємо”, – підкреслив він.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*