“За Бучу, Кременчук, Маріуполь”: партизани попередили окупантів про розплату та злили адресу Сальдо

Херсонські партизани записали чергове звернення до російських окупантів. Вони зазначили, що для кожного загарбника та зрадника України вже заготовані “бандерівські смузі” – і вони неодмінно будуть використані.

Також партизани “злили” адреси проживання генерала окупаційної армії РФ Віктора Зотова та херсонського гауляйтера Володимира Сальдо. Відео звернення опинилося у розпорядженні OBOZREVATEL.

“Усім привіт з Херсонського підпілля. Ми знаємо, що орки полюбляють міцні алкогольні напої, спеціально для них ми підготували ось такі “бандерівські смузі”, – каже голос на відео, демонструючи пляшки з запалювальною сумішшю і підписами “За Бучу!”, “За Кременчук!”, “За Гостомель!”, “За Донбас!”, “За Херсон!” і “За Маріуполь!”.

Також партизани заявили, що знають адреси, якими навідаються з “коктейлями Молотова” і не тільки.

“Херсонські партизани продовжують полювання на рашистів. Нагадуємо про місця скупчення орків у місті Херсон. Вулиця Текстильна, 1а – саме там мешкають військові РФ. Вулиця Гоголя, 13 – тут мешкає генерал свинособачих військ РФ Зотов. Готельний комплекс “Панорама” – щовечора сюди о 20:00 приїздить зрадник України, так званий “голова Херсонської ВЦА Володимир Сальдо. Вова, ми слідкуємо за тобою, за кожним твоїм кроком. А також за твоїм дружком-сироїдом, Кірюшею Стремоусовим”, – зазначив один з бійців підпілля Херсону.

Він пообіцяв, що всі перелічені точки будуть спалені – за Кременчук, Бучу, Гостомель, Ірпінь і Донбас.

І російські окупанти та їхні спільники з місцевих колаборантів ніяк не зможуть цьому завадити.

“У нас є ваша форма, ось вона, бачите? У нас є інформація про вас. У нас є ваші паролі. Чекайте, мерзото!” – заявив український партизан.

Також він звернувся до українців з проханням не створювати зайвого ажіотажу і не поширювати інформацію про подробиці військової операції Сил оборони на Херсонщині.

“Окремо хочу звернутися до українців. Друзі, контрнаступ, як і щастя, любить тишу. Тому, будь ласка, давайте будемо терплячими!” – закликав боєць херсонського підпілля співвітчизників.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*