ЗЕЛЕНСЬКА: Я, ЯК НІХТО, РОЗУМІЮ ВСІХ ЖІНОК І ЧОЛОВІКІВ, ЯКІ ЗАРАЗ У РОЗЛУЦІ

Перша леді Олена Зеленська розповіла про своє спілкування з чоловіком під час війни. Вона зізналася, що їхнім із Володимиром дітям, Олександрі та Кирилові, зараз надзвичайно бракує тата.

Про це дружина президента розказала в рамках телемарафону “ТСН”.

“Усе так само: вечері по телефону, іноді обіди разом, коли я можу бути тут. З дітьми він так само не бачиться, тому казати, що наша родина возз’єдналася, теж поки зарано. Ми, так само, як і всі інші, чекаємо, коли закінчиться війна і ми зможемо жити нормальним життям. Я, як ніхто, розумію всіх жінок і чоловіків, які зараз у розлуці. Ми так само. У нас нічого не змінилося”, – поділилася вона.

“Усі переживають, і він переживає, і діти переживають. Не вистачає спілкування. Вже можна поговорити телефоном, і ми постійно це робимо, кожного дня. Але синові потрібен тато, щоби погратися, посидіти в нього на колінках. Доньці потрібен тато, щоби поговорити про свої дівочі справи, про свої плани на майбутнє. Вона переходить до дорослого життя, їй потрібні ці розмови, а цього, на жаль, немає. Ми дуже сподіваємося, що вони витримають цей період без змін для своєї психіки в тому числі”, – додала перша леді.

Нагадаємо, раніше Олена розповідала, що 9-річний син дає татові поради: які танки та літаки треба закупити.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*