Зеленський поговорив із президентом Казахстану та подякував за позицію щодо “Л/ДНР”

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з головою Казахстану Касим-Жомартом Токаєвим. Український лідер подякував колезі за його позицію щодо так званих “ДНР” та “ЛНР”.

Відповідне повідомлення політик опублікував у Twitter. Президенти також обговорили співпрацю країн у галузі економіки, енергетики та цифровізації.

“Подякував за принципову підтримку територіальної цілісності України, невизнання так званих “ЛНР”, “ДНР”. Ми обговорили конкретні проєкти співробітництва в галузі економіки, енергетики, цифровізації. Обмінялися привітаннями з 30-річчям українсько-казахстанських дипломатичних відносин!” – сказано повідомленні.

У червні на Петербурзькому міжнародному економічному форумі Токаєв у присутності глави Кремля Володимира Путіна заявив, що не визнаватиме незалежність окупованих РФ територій Луганської та Донецької області, а потім назвав “ДНР” та “ЛНР” квазідержавними утвореннями.

Нагадаємо, раніше Зеленський висловився щодо можливості переговорів із російським диктатором. Наразі і до того, поки не будуть звільнені всі українські території, які окупувала РФ, вони є недоцільними, наголосив політик.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*