Зеленський: Росія програла не лише битву за Харків, Київ та північ, вона програла своє майбутнє Відео

Ввечері 29 травня президент України Володимир Зеленський опублікував нове відеозвернення до українців, яке присвятив чотирьом містам: Харкову, Києву, Сєвєрдонецьку та Кривому Рогу. Він зазначив, що Росія не лише програла битву за них, вона програла своє майбутнє.

Звернення оприлюднено на офіційному каналі президента. Український лідер розповів про візит до Харкова 29 травня, міста, яке пережило страшні удари окупантів (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

“Чорні, обпалені вогнем, напівзруйновані житлові будинки міста дивляться своїми вікнами на схід і північ – туди, звідки била російська артилерія. Звідки прилітала російська бойова авіація. Вони дивляться на Росію. І у них зараз, як у дзеркалі, російська держава може побачити себе. Побачити, скільки всього вона програла за ці 95 днів повномасштабної війни проти України”, – зазначив президент.

“За те, що не працював на захист міста з перших днів повномасштабної війни, а думав тільки про себе особисто. Які мотиви – правоохоронці з’ясують”, – повідомив президент.

Він також зазначив, що з місцевою владою обговорили післявоєнне відновлення Харкова і області.

“Маємо застосувати тільки передові ідеї, тільки сучасні технології при відбудові. Зокрема, і безпекові технології. І найкращі пропозиції від наших партнерів. Як і Харків, так і всі інші міста і громади нашої країни, які зачепила війна, маємо зробити такими, щоб вони мали найбільш сучасний вигляд у Європі”, – впевнений гарант.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*