“Зробили жест доброї волі”: у ЗСУ показали кадри ліквідації окупантів на Херсонщині. Відео

ЗСУ не втомлюються перетворювати російських окупантів на “хороших росіян”. На Херсонщині українські морпіхи знищили кількох окупантів.

Як українські воїни показували загарбникам маршрут “руського корабля”, зафіксовано на відео. Його опублікували на сторінці 36 окремої бригади морської піхоти у Facebook.

“Десь в степах Херсонщини росіяни так поспішали попасти до кобзона, що “заблукали в трьох соснах”. Але морпіхи 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського з притаманною українською гостинністю показали їм правильну дорогу та допомогли потрапити на бажаний концерт”, – зазначають морпіхи.

У результаті зустрічі з українськими воїнами окупанти зазнали втрат.

“Двоє окупантів “совєршилі жест добрай волі”, решта пішли за руськім кораблем!” – описали результати бою захисники України.

На відео видно, як по лісові дорозі рухається ворожа техніка та піхота. В якийсь момент група окупантів відділяються від решти і виходять з-під прикриття дерев. Тоді-то до них і прилітають “привіти” від українських воїнів.

Ворожа техніка та піхота рухаються дорогою поміж дерев
Окупанти за мить до "привіту" від морпіхів

Усі троє загарбників одразу падають. Щоправда, ознаки життя подає лише один з них. Вцілілий окупант мляво намагається відстрілюватися, випускаючи навмання чергу. Потім тягнеться до загарбника, який лежить ближче до нього, кілька разів штурхає його. Переконавшись, що той мертвий – вцілілий окупант швидко втікає в ліс.

Двоє окупантів вже ліквідовані, третій про це поки ще не знає

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*