ЗСУ вийшли з Лисичанська: заява Генштабу

Сили оборони України були змушені відійти із займаних позицій і рубежів у Лисичанську. Це відбулося після важких боїв.

Про вихід з міста українських військових повідомили в Facebook Генштабу ЗСУ. Там зазначили, що російські окупанти кратно переважали в артилерії, авіації, реактивних системах залпового вогню, боєприпасах та особовому складі – продовження оборони міста призвело б до фатальних наслідків.

У Генштабі наголосили, що в таких умовах задля збереження життя українських захисників було ухвалено рішення про відхід. Так, Луганська область України наразі – повністю окупована російськими військами.

“Ми продовжуємо боротьбу. На жаль, для успіху недостатньо сталевої волі та патріотизму – потрібні матеріально-технічні ресурси”, – зауважили у Генштабі.

Там також наголосили, що захисники Луганщини та інших регіонів нашої країни героїчно виконують свій громадянський і військовий обовʼязки, і обов’язково повернуть регіон під контроль України.

Сили оборони України вийшли з Лисичанська
Нагадаємо: раніше цього дня президент Володимир Зеленський заявив, що на околицях Лисичанська Луганської області точаться бої, ситуація складна. Він попередив, що існує ризик, що Луганщина потрапить в окупацію, проте ситуація може змінюватись щодня.
Водночас глава держави наголосив, що уряд та ЗСУ роблять усе можливе, щоб прискорити постачання зброї. Воно надасть українським захисникам перевагу та дозволить більше тиснути на РФ на цьому напрямі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*