ЗСУ влучним ударом із безпілотника знищили запас ракет для російських “Смерчів” на Херсонщині. Відео

Збройні сили України завдали нищівного удару по складу бойової техніки Російської Федерації, розташованого окупантами у селі Велика Олександрівка Харківської області. Ракета, яка знищила запас снарядів для російських “Смерчів”, була скинута з бойового безпілотника.

Про це повідомили на Telegram-каналі ЗСУ. Також пресслужба оборонного відомства показала всю картину блискучої операції з висоти пташиного польоту (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Українські захисники зазначили, що крім дорогої техніки та великого запасу ракет вдалося ліквідувати близько 70 особового складу рашистів. Окупанти продовжать зазнавати таких втрат аж до повного звільнення Херсонської області від захоплення.

Безпілотник знищив ракетну установку.

Додамо, що російські загарбники похвалилися тим, що більшість населених пунктів Херсонщини перебувають під їхнім контролем. Самопроголошений заступник військово-цивільної адміністрації Кирило Стремусов уже виклав свої плани щодо проведення водопостачання у такий самий окупований путінськими військами Крим.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*