ЗСУ встановлять безпосередній фізичний контроль над островом Зміїний – Міноборони

Збройні сили України змусили російських окупантів залишити острів Зміїний у Чорному морі. ЗСУ планують взяти його під фізичний контроль.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов. За його словами, ЗСУ протягом кількох діб змусили ворога залишити острів (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Наразі ноги нашого військовослужбовця на острові Зміїний, на жаль, немає, але це буде. Повірте”, – пообіцяв Громов.

За його словами, через складності погодних умов у районі острова отримати повну картину розгрому окупантів не вдається. Однак, за даними розвідки, всю військову російську техніку на Зміїному знищено.

“На даний час погодні умови трохи складні в районі острова, тому ми не можемо якісно оцінити наші ураження, але наша розвідка підтверджує знищення озброєння та військової техніки окупантів, яка там знаходилась, тобто удари були дієвими. Це змусило росіян залишити острів”, – розповів Громов.

Він наголосив, що у планах Збройних сил України є встановлення безпосереднього фізичного контролю над островом Зміїний. А наразі Україна його контролює за допомогою зброї.

“В планах керівництва ЗСУ є встановлення безпосередньо фізичного контролю над островом. На даний час ми його контролюємо за допомогою нашої зброї – дальнобійної артилерії, ракетних військ та авіації”, – заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*