ЗСУ знищили ворожу ракету Х-22, що летіла на Київ, із ПЗРК “Ігла”. Фото

Команда українських воїнів із позивними “Хмельницький”, “Турок”, “Зелений” та “Саламандра” знищили ворожу крилату протикорабельну ракету Х-22, яка летіла у бік Києва. В неї влучили із розробленого ще в Радянському Союзі ПЗРК “Ігла”.

Про це повідомила на Facebook-сторінці пресслужба 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу ім. генерал-полковника Геннадія Воробйова. Дата та локація не розкриваються, щоб не нашкодити роботі ЗСУ.

“Їх четверо. Усі мобілізовані. У деяких за плечима досвід АТО. Молоді, наполегливі, мужні та свідомі патріоти… Точний постріл зробив “Хмельницький” (позивний обрав як данину пошани місцевості, звідки родом)”, – розповіли у бригаді.

До цього із ПЗРК воїн стріляв лише небойовими снарядами, проходив тільки навчання й теоретичну підготовку.

ПЗРК "Ігла"

Тільки мені дефірамби не співайте, тому що це все ефективний результат злагодженої колективної роботи з рештою команди й безпосереднім керівництвом”, – заявив “Хмельницький”.

Він розповів, що ракету противника помітили на світанку. Це найважчий час доби, коли максимально хилить у сон, і тому це “улюблений момент ворога для чергових підлостей”.

Крило ракети
Залишки від Х-22
“Ми, як завжди, чергували максимально уважно і совісно, адже чудово розуміємо, яка колосальна відповідальність зараз закріплена за кожним. Мимоволі прислухаєшся до кожного шереху, дихаєш через раз. Цей неприємний звук не сплутати ні з чим. Сумнівів не було. – тіло рефлекторно почало діяти оперативно, як писав у конспекті”, – згадав український герой.
Після вдалого пострілу воїни раділи, як діти. “Ракета Х-22, що летіла на столицю і несла смерть і руйнування, навіки змінила координати свого маршруту в бік російського корабля”, – пожартували в пресслужбі бригади.
Ворожа ракета впала в поле

Захисники України сказали, що успішна робота для них – найкраща нагорода. Вони на війні не заради орденів і медалей – адже на кону майбутнє, Батьківщина та честь.

“Розслаблюватися рано, але в перемозі не сумніваємося, тому стоятимемо до кінця”, – підкреслили військовослужбовці ЗСУ.

Повний текст повідомлення.
Скриншот Facebook 101-й ОБРО ГШ ЗСУ ім. Геннадія Воробйова.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*