ЗСУ знищили найновіший російський танк Т-90М, представлений 2016 року – розвідка Британії

Українські воїни знищили щонайменше один сучасний російський танк Т-90М, який є гордістю військпрому РФ. Загалом у Росії на озброєнні їх близько сотні.

Україна продовжує завдавати значної шкоди найбоєздатнішим російським підрозділам, на їхнє відновлення в агресора підуть роки та величезні кошти. Про це заявили в Міністерстві оборони Великої Британії, аналізуючи ситуацію на фронті в Україні.

Згідно з даними, які має британське оборонне відомство, щонайменше один російський танк Т-90М знищили українці в боях на території своєї країни. Цей танк був представлений лише 2016 року, Росія хизувалася, що його оснащено покращеною бронею, модернізованою гарматою та сучасними системами супутникової навігації.

Загалом на озброєнні у російської армії таких танків близько сотні. Частина з них задіяна у вчиненні російської агресії проти України.

“Модернізована броня, призначена для протидії протитанковій зброї, залишається вразливою, якщо її не підтримують інші сили”, – доходять висновку британські військові.

У Міноборони Британії також констатують: Україна завдає Росії величезних збитків, знищуючи найбоєздатніші підрозділи “другої армії світу”.

“Конфлікт в Україні завдає значної шкоди деяким найбоєздатнішим підрозділам і передовим можливостям Росії. Росії знадобиться чимало часу та коштів, щоб відновити свої збройні сили після цього конфлікту”, – кажуть у британському оборонному відомстві.

При цьому відновитися Росії буде досить важко через запроваджені проти агресора потужні економічні санкції. Адже РФ закрито доступ до найважливіших компонентів мікроелектроніки, а отже, можливості замінити модернізоване сучасне обладнання у Кремля надзвичайно обмежені.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*