ЗСУ ліквідували командира зенітно-ракетного взводу РФ, який написав книгу “Их там нет”. Фото

Українські військовослужбовці продовжують ліквідувати офіцерський склад російських окупантів. Черговим “двохсотим” став командир зенітно-ракетного взводу РФ.

Йдеться про старшого лейтенанта Іллю Мазаєва з позивним “Мазай”. Про це у Twitter повідомив офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан “Штірліц” (Щоб подивитися фото, доскролльте до кінця сторінки).

За його словами, денацифікація та демілітаризація російського окупанта офіційно підтверджені. Також Штефан зазначив, що утилізований російський військовий був відомий, як автор книги “Их там нет”.

“Командир зенітно-ракетного взводу старший лейтенант Ілля Мазаєв “Мазай”, автор книги “ИХ ТАМ НЕТ”, продовження своєї історії вже не напише. Офіційно денацифікований і демілітаризований. Слава Нації! Смерть ворогам”, – написав офіцер.

Згідно з інформацією на базі “Миротворець”, справжнє ім’я “Мазая” Орлов Євген Михайлович. Окупант був найманцем ПВК “Вагнер”. Також брав участь у війні у Сирії та Лівії.

ЗСУ денацифікували російського офіцера

Нагадаємо, станом на 24 червня Росія у війні проти України втратила 34 530 осіб. За добу українські військові ліквідували близько 100 російських окупантів.

Напередодні стало відомо, що ЗСУ було ліквідовано екс-співробітника-“Беркута” з Луганська. “Карма” наздогнала його через 8 років після того, як він зрадив Україну.

Також повідомлялося, що ЗСУ завдали удару по ворожому командному пункту в Харківській області. Втрати ворога становлять від 40 окупантів, включаючи офіцерів найвищого командного складу.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*