ЗСУ нищать ворога німецькими самонавідними снарядами SMArt: Бутусов показав, як працює високоточна зброя НАТО. Відео

Збройні сили України застосовують у боях проти російських окупаційних військ самонавідні снаряди SMArt виробництва німецької компанії GIWS mbH. Цими боєприпасами калібру 155 мм вистрілюють по координатах бронетехніки ворога, а далі вони “все роблять самі”.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив український журналіст Юрій Бутусов. Він показав, як працює високоточна зброя НАТО (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

За даними джерел, пише автор, перше у світі успішне бойове застосування снарядів SMArt було зафільмоване на українському Донбасі. На кадрах видно, як снаряда вибухає над бойовою машиною противника, та момент її ураження.

“На певній висоті над ціллю снаряд вибухає, і відстрілює два бойових суббоєприпаса на парашутах, які мають власні мікрорадари та інфрачервоні сенсори для пошуку бронетехніки. Після ідентифікації цілі по ній відстрілюється ударний гіперзвуковий елемент, який вражає бойову машину зверху. Швидкість така, що навіть якщо Росія почне ставити на танки свою систему активного захисту “Арена-М”, іхні характеристики не дозволяють перехопити атаку”, – розповів Бутусов.

Момент удару по техніці ворога.

Наші захисники оприлюднили відео застосування снарядів SMArt 1 липня. Повідомляється, що того дня двома такими боєприпасами було знищено дві одиниці техніки росіян. Попередньо, одна з них – це зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцир” або танк.

А в суботу, 2 липня, наші Збройні сили накрили німецькими снарядами SMArt колону окупантів. У результаті було пошкоджено або знищено до восьми одиниць бойової техніки військ країни-агресора.

Юрій Бутусов наголосив, що SMArt – це далеко не єдині зразки сучасних снарядів, які отримують ЗСУ. Західна зброя починає створювати перевагу для українських військових, адже вона дозволяє вести безконтактну війну з ворогом.

“Не має сумнівів, що після розгортання широкомасштабного виробництва за програмами підтримки України від НАТО, ми отримаємо велику технологічну перевагу над окупантами. Ми отримуємо краще у світі для нашоі перемоги. Під таку зброю варто змінювати і підготовку, і тактику наземних військ, набагато обережніше застосовувати людей, і передусім піхоту на передовій”, – написав журналіст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*